همه دسته بندی ها

محصولات

صفحه اصلی>محصولات>610 API

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761598338780.jpg
پمپ فرآیند پتروشیمی سری ZE

پمپ فرآیند پتروشیمی سری ZE


● پمپ فرآیند پتروشیمی

● پمپ از نوع Overhung

● OH2

● پمپ API 610 OH2

پست الکترونیک : [ایمیل محافظت شده]

اطلاعات فنی اصلی

● سایز: 1-16 اینچ
● ظرفیت: 0-2600 m3/h
● سر: 0-250 متر
● دما: -80-450 درجه سانتی گراد
● فشار: 5.0 مگاپاسکال
● جنس: فولاد ریخته گری، SS304، SS316، SS316Ti، SS316L، CD4MCu، تیتانیوم، آلیاژ تیتانیوم، آلیاژ هاستلو

اپلیکیشن‌ها

● این سری از پمپ ها عمدتا در پالایشگاه های نفت، پتروشیمی، مهندسی برودتی، شیمیایی زغال سنگ، فیبر شیمیایی و فرآیندهای صنعتی عمومی، نیروگاه ها، واحدهای گرمایشی و تهویه مطبوع بزرگ و متوسط، مهندسی حفاظت از محیط زیست، صنایع دریایی و کارخانه های نمک زدایی و همچنین استفاده می شود. مانند سایر صنایع و زمینه ها.

مزیت رقابتی

● براکت تعلیق بلبرینگ به طور کلی طراحی شده است که توسط حمام روغن روغن کاری می شود. سطح روغن توسط فنجان روغن ثابت به طور خودکار تنظیم می شود.

● با توجه به شرایط کار، براکت تعلیق بلبرینگ می تواند هوا خنک (با دنده های خنک کننده) و آب خنک (با آستین آب خنک) باشد. بلبرینگ توسط یک دیسک گرد و غبار هزارتویی مهر و موم شده است.

● موتور از کوپلینگ دیافراگم بخش توسعه یافته استفاده می کند. بدون برچیدن خطوط لوله و موتور بسیار راحت و سریع نگهداری می شود.

● این سری از پمپ ها دارای درجه تعمیم بالایی هستند. طیف کامل دارای پنجاه و سه مشخصات است، در حالی که تنها هفت نوع از اجزای قاب بلبرینگ مورد نیاز است.

● بدنه پمپ با قطر خروجی 80 میلی متر یا بیشتر به صورت دو پیچه طراحی شده است تا نیروی شعاعی را متعادل کند، بنابراین طول عمر بلبرینگ و انحراف شفت در مهر و موم شافت را تضمین می کند.

درخواست