همه دسته بندی ها

محصولات

صفحه اصلی>محصولات>610 API

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761267909600.jpg
پمپ چند مرحله ای افقی فشار قوی سری DSG

پمپ چند مرحله ای افقی فشار قوی سری DSG


● پمپ چند مرحله ای افقی فشار قوی

● پمپ نوع یاتاقان

● BB5

● پمپ API 610 BB5

پست الکترونیک : [ایمیل محافظت شده]

اطلاعات فنی اصلی

DSG
DSH
دامنه جریان5 ~ 730m3 / ساعت 45 ~ 1440
محدوده سر3200 میلیون پوند3200 متر (6000 دور در دقیقه)
درجه حرارت قابل استفاده-80 ~ 450 ° C-80 ~ 450 ° C
فشار طراحی~ 35 مگا پاسکال~ 35 مگا پاسکال
اپلیکیشن‌ها

● پمپ های سری DSG عمدتا در آب خوراک بویلر، پالایشگاه ها، نیروگاه های حرارتی، صنایع شیمیایی زغال سنگ، تامین آب شهری، تصفیه آب، پتروشیمی و سایر صنایع استفاده می شود. به ویژه برای انتقال مایعات، قابل اشتعال، مواد منفجره، سمی، دمای بالا و فشار بالا، مانند گاز مایع، هیدروکربن های سبک، آب تغذیه دیگ بخار و غیره مناسب است.

● پمپ های سری DSH عمدتا در بهره برداری نفت، صنایع شیمیایی زغال سنگ، نمک زدایی آب دریا، نیروگاه ها و غیره استفاده می شوند. همچنین می توان از آن در پمپ آب خاکستری، پمپ متانول بدون چربی، کود شیمیایی، پمپ مایع بدون چربی و پمپ مایع غنی در صنایع شیمیایی زغال سنگ استفاده کرد.


مزیت رقابتی

● قسمت های تحت فشار بدنه پمپ و پوشش پمپ با فرآیند آهنگری ساخته شده اند که باعث می شود عملیات ایمن تر و قابل اطمینان تر شود.

● بدنه پمپ و پروانه هر دو دارای یک حلقه آب بندی هستند. ترخیص و سختی مطابق با استاندارد API 610 است. قطعات یدکی به راحتی قابل تعویض هستند و عمر مفید بالایی دارند.

● کلیدهای راهنما و پین های تعیین موقعیت وجود دارد. هنگام انتقال محیط با دمای بالا، پمپ منبسط می شود و به انتهای غیر محرکه می رسد، که بر اتصال بین پمپ و ماشین محرک تأثیری نمی گذارد. عملیات ایمن تر و قابل اطمینان تر است.

● یاتاقان های کشویی خود روان کننده و سازه های بلبرینگ کشویی روانکاری اجباری بسته به قدرت شفت و سرعت قابل استفاده هستند.

● هسته داخلی ساختار استخراج یکپارچه را اتخاذ می کند، که می تواند تعمیر و نگهداری و بازرسی پمپ را بدون حرکت دادن خطوط لوله ورودی و خروجی انجام دهد.

درخواست