همه دسته بندی ها

محصولات

صفحه اصلی>محصولات>610 API

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619760418957416.jpg
پمپ چند مرحله ای اسپلیت افقی سری DMS

پمپ چند مرحله ای اسپلیت افقی سری DMS


● پمپ چند مرحله ای اسپلیت افقی

● پمپ نوع یاتاقان

● BB3

● پمپ API 610 BB3

پست الکترونیک : [ایمیل محافظت شده]

اطلاعات فنی اصلی

● ظرفیت: 2400 m3/h
● سر: 2000 متر
● فشار: 35 مگاپاسکال
● دما: -40-200 درجه سانتی گراد

اپلیکیشن‌ها

● این سری از پمپ ها عمدتاً در بهره برداری نفت، پتروشیمی، شیمیایی، شیمیایی زغال سنگ، حمل و نقل خط لوله، نمک زدایی آب دریا، نیروگاه ها و غیره استفاده می شود. همچنین می توان از آن در پمپ های آب خاکستری و پمپ متانول در صنایع شیمیایی زغال سنگ استفاده کرد. توربین بازیابی انرژی هیدرولیک تحت فشار در صنایع شیمیایی و پمپ مایع بدون چربی و پمپ مایع غنی مورد استفاده در کارخانه کود و آمونیاک و غیره.

● پمپ ها در شرایط عملیاتی معمولی مانند آب تغذیه دیگ بخار در نیروگاه، دک کردن و حذف فسفر در کارخانه فولاد، تزریق آب میدان نفتی و سایر کاربردهای فشار بالا استفاده می شوند.

مزیت رقابتی

● پروانه مرحله اول از نوع مکش است و عملکرد کاویتاسیون خوبی دارد. پروانه پشت به پشت قرار می گیرد، بنابراین نیروی محوری به طور خودکار بدون مکانیسم تعادل در ساختار پیچیده متعادل می شود. این ساختار پمپ را ساده می کند و حمل و نقل محیط با ذرات جامد را تسهیل می کند.

● ورودی و خروجی پمپ روی بدنه پمپ چیده شده است. پمپ را می توان با باز کردن درپوش پمپ جدا کرد و بدنه پمپ را بدون برداشتن خطوط لوله ورودی و خروجی در حالت ایستاده قرار داد. تعمیر و نگهداری ساده و راحت است.

● یاتاقان ها بسته به قدرت و سرعت شفت می توانند ساختار بلبرینگ کشویی خود روان کننده و ساختار بلبرینگ روانکاری اجباری را اتخاذ کنند.

● تمام جفت های اصطکاکی از موادی با سختی و مقاومت در برابر سایش بالا ساخته شده اند، بنابراین به راحتی گاز نمی گیرند. آستین‌ها و حلقه‌های چرخان روی سطح سخت می‌شوند و نه تنها سختی و اختلاف سختی بالایی را تضمین می‌کنند، بلکه گاز گرفتن نیز دشوار است. برای انتقال محیط دو فاز جامد-مایع و کاهش فرسایش ذرات مناسب است. عمر و قابلیت اطمینان پمپ تضمین شده است.

درخواست